de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 17 Apr 2019

Assistant manager/personal administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Organizat
Matinal
Proactiv si implicat in intreaga activitate a entitatii
Dispus la program flexibil (atunci cand este necesar)

Descrierea jobului

  • Asigura suportul necesar echipei de implementare si management;
  • Concepe/pregateste/ordoneaza/verifica/indosarieaza/arhiveaza documente/dosare/opis-uri
  • Monitorizeaza calendarul de implementare a activitatilor lunare (cu verificare saptamanala) si comunica echipei stadiul existent impreuna cu sugestiile , echipei de implementare, management-ului
  • Desfasoara activitati de secretariat (comunicare telefonica/e-mail cu beneficiarii/clientii entitatii; utilizare multifunctionala - printat/scanat/xerox etc ; efectueaza si gestioneaza programari pentru echipa de management; urmareste aplicarea procedurilor administrative)
  • Convoaca sedinte si urmareste progresul indeplinirii sarcinilor, stabilite in cadrul acesteia, la cererea echipei de management
  • Responsabil de codificarea/depozitarea/identificarea si punerea la dispozitie a dosarelor si documentelor din cadrul entitatii, furnizand aceste documente cand sunt solicitate
Beneficii
In functie de rezultatele muncii sale, angajatul poate progresa profesional si financiar
Participarea la numeroase activitati din cadrul activitatii unei organizatii (Proiecte ce contin aspecte legate de sectorul financiar, public, administrativ, resurse umane , informare si publicitate, etc)

Expirat
Assistant manager/personal administrativ  -  ASOCIATIA ASIST

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles