Publicat 30 Sep 2008 | Expiră 31 Oct 2008

ASSISTANT MANAGER, Locatia: Cluj-Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clientul nostru - dealer auto multimarca, specializat in comercializarea autovehicolelor si oferire de service auto.

Cerinte:
- Studii superioare
- Experienta in domeniu (minim 2 ani)
- Cunostinte avansate de limba engleza si franceza (nivel conversational, scris, citit)
- Cunostinte excelente de PC
- Persoana flexibila, organizata, cu bune abilitati de comunicare si negociere

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Coordonarea activitatilor zilnice manageriale
- Organizarea agendei de lucru manageriale
- Redactarea, expedierea si preluarea corespondentei
- Intocmirea de rapoarte cerute de management
- Traducerea documentelor in/din limba franceza
- Organizarea de intalniri, evenimente, deplasari/delegatii, rezervari, etc.

SALES CONSULTING (www.salesconsulting.ro) este compania de consultanta in resurse umane si Executive Search, structurata pe trei domenii principale de activitate - recrutare de personal, programe de training si proiecte de evaluare profesionala.

Expirat
ASSISTANT MANAGER, Locatia: Cluj-Napoca  -  SALES CONSULTING