Publicat 13 Oct 2008 | Reactualizat 11 Nov 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Assistant Manager / Direction

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati de comunicare, organizare, dinamism, initiativa,
- cunostinte de limba franceza si engleza
- cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)

Constituie avantaj:
- cunostinte si experienta in domeniul constructiilor din lemn, imobiliare, vanzari;
- experienta pe un post similar

Descrierea jobului

- Activitate comerciala si administrativa: vanzarea de case cu structura de lemn, bungalow-uri, vanzarea de lemn, gestionarea relatiei cu clienti interni si internationali.
- Reprezentarea societatii in relatiile cu fabrica
- Insotirea directorului in demersuri administrative, comerciale
- Redactarea textelor, scrisorilor in limba franceza

Societatea care se ocupa cu producerea si construirea caselor din lemn atit in Romania cit si pentru export (FRANTA), cu sediul in strada Argentina nr.6, Bucuresti , sect . 1, si cu fabrica la Sfantu Gheorghe jud. Covasna
Contact email: contact@cetatealemnului.com

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.
Telefon.
Zona centrala.

Expirat
Assistant Manager / Direction  -  TTI