Publicat 15 Sep 2008 | Expiră 16 Oct 2008

ASSISTANT MANAGER - DEPT. PR, RECEPTIE SI SECRETARIAT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitate de munca in echipa
Adaptabilitate la discutii cu membrii echipei si clienti externi
Abilitatea de organizare departament asistenta
Excelente cunostinte in domeniul de secretariat

Descrierea jobului

Parte integranta a echipei departamentului de PR, receptie si secretariat din cadrul companiei care asigura interfata cu clientii si legatura dintre acestia si executia proiectelor legale comandate de acestia.
Totodata va lucra direct cu conducerea companiei fiind implicata in diverse proiecte de consultanta.

Money Channel Consulting este lider de piata pentru segmentul de consultanta acordat companiilor din Romania pe domeniile de business development, legal, accounting, taxation si PR.

Expirat
ASSISTANT MANAGER - DEPT. PR, RECEPTIE SI SECRETARIAT  -  THE MONEY CHANNEL CONSULTING SRL