de ani Fără Frică...

Publicat 21 Sep 2006 | Reactualizat 18 Oct 2006 | Expiră 22 Oct 2006

Assistant CEO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

University degree
Fluency in English is a must (French language is a plus)
Previous experience as assistant manager (is a plus)
Familiar with Microsoft Office programs (Word, Excel, Power Point, Internet Explorer)
Smart, easy to learn new things
Self confident and organized
Problem solving oriented personality
Strong communication skills, ability to listen

Descrierea jobului

Planning and administrating activities according to Manager instructions
Administrating the agenda for CEO
Events organization: management visits, team meetings, and yearly events
To coordinate the classification of all documents (e-mails, faxes, reports)
Update databases - sales reports, project status and cost, other required reports

Mediplus Exim SA este cel mai mare distribuitor de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.

Expirat
Assistant CEO  -  MEDIPLUS EXIM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles