Publicat 07 Iul 2008 | Expiră 07 Aug 2008

Assistant Brand Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate (avantaj - Facultatea de Marketing)
- Cunoscator Microsoft Oficce (Word, Excel, Power Point, etc.)
- Capacitate de analiza, sinteza si decizie
- Spirit creativ, inovator
- Dorinta de a invata si perfectiona continuu
- Limba engleza - nivel avansat

Descrierea jobului

- Responsabil cu implementarea actiunilor din planul de marketing si a programelor promotionale
- Completeaza studiul lunar al concurentei cu informatiile furnizate de Brand Manager si PR Manager
- Alcatuieste rapoarte si analize de marketing saptamanale sau la cererea Brand Managerului /Directorului de Marketing
- Participa la intalnirile departamentului si intocmeste rapoartele acestora
- Tine legatura cu agentiile de publicitate si media

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Assistant Brand Manager  -  CONFIDENTIAL