Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Asistenti in Vanzari – Transport - Logistica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica si ambitioasa
Cunostinte de limba engleza, maghiara, etc
Cunostinte pachet Microsoft Office
Abilitati de comunicare, planificare, negociere
Nu necesita experienta in domeniul transportului
Spontaneitate si flexibilitate
Orientare spre client

Descrierea jobului

Mentinerea relatiei cu clientii/transportatorii (transmiterea, monitorizarea si finalizarea comenzilor)
Contactul permanent cu transportatorii/clientii pentru asigurarea livrarilor in timp util
Negocierea si transmiterea comenziilor de transport
Organizarea transporturilor complete si grupaje
Mentinerea relatiilor cu transportatorii si clientii cat si gasirea de noi clienti si transportatori
Urmarirea comenzilor executate din momentul lansarii si pana in momentul livrarii
Monitorizarea realizarii transporturilor si acuratetea intocmirii documentelor

Beneficii

Tichete masa + bonus competitiv care rasplateste vanzarile atat lunare cat si cele anualei

Societatea infiinţată in 1996 cu capital integral privat s-a specializat in importul si comercializarea en-gros a produselor agro-alimentare, igiena personală si de uz gospodaresc cat si Transport intern si International .
Din Anul 2010 societatea a inceput sa se axeze mai mult pe transport si sa deschidem si parte de Activitaţi conexe Transporturilor adica partea de Casa de Speditie .

Expirat
Asistenti in Vanzari – Transport - Logistica  -  SC ROMAGRA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles