Asistenti/e medicali in Norvegia

M.S.WRANGHEL SRL - 30 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2400 - 3000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- asistent/a medical generalist
- cazier curat
- disponibilitatea de a va reloca pentru primele 6 luni in Eforie, jud Constanta pentru a urma cursul intensiv de norvegiana si ulterior absolvirii cursului sa lucrati in azilurile din Norvegia pentru minim 2 ani si 3 luni cu drept de prelungire

Descrierea jobului

Fii si tu printre cei care isi duc cariera la un alt nivel si aleg sa profeseze intr-unul din cele mai apreciate si mai performante sisteme medicale din lume ,aplica la programul de studu si munca pentru asistenti medicali din Norvegia

Pachetul programului de studiu si munca pentru asisteni medicali in azilurile din Norvegia:
Locuri disponibile:30
Data de incepere a programului : 8 noiembrie 2021

Structura programului : 6 luni de instruire/formare in Romania+ min 2 ani si 3 luni de munca in azilurile din Norvegia

- 6 luni curs intensiv de limba norvegiana + tehnici de asistenta medicala dupa modelul norvegian ,
- cursul se desfasoara in Eforie jud Constanta , cazarea pe durata studiului este asigurata ( sunteti cazati cate 2 persoane in camera la hotel Mercur ) Taxa de studiu + cazare este suportata de angajator
- 250 euro/luna bursa de studiu pe durata a 6 luni de formare
- 3 saptamani practica platita in azilurile din Norvegia .

- Dupa finisarea cursului si obtinerii dreptului de libera practica ca si asistent medical in Norvegia beneficiati de contract de munca pe o durata de minim 2 ani si 3 luni in azilurile de batrani din Norvegia cu drept de prelungire a contractului
- salariul 17 euro net/h + spor noapte, weekend , sarbatori legale ( aproximativ 2400-3000 euro/luna)
-pe durata contractului de munca cazarea este aranjata de catre angajatorul norvegian contra sumei de 350 euro/luna.Angajatul are dreptul la dormitor separat, iar baia si spațiile comune le va imparti cu ceilalti colegi de locuinta.
- 35 zile/an concediu remunerat
- bilete de avion asigurate gratuit tur - retur la fiecare 6 saptamani lucrate pe toata durata contractului de munca( aveti dreptul la 1 saptamana libera puteti calatori in UE sau Romaniain sau un membru din familie, prieten poate veni la dvs in vizita folosid biletul )

CV-urile se trimit urmatoarea adresa de e-mail: ms_wranghel@yahoo.com; info.client@mswranghel.ro
www.mswranghel.ro

Descrierea CompanieiSC MS WRANGHEL SRL este una din cele mai vechi companii de pe piata Romaneasca fiind fondata in anul 1994,
are ca principal obiect de activitate promovarea programului de schimb cultural si perfectionare profesionala si plasarii fortei de munca in intreaga lume.
Succesul companiei se datoreaza calitatii programelor si serviciilor oferite cat si datorita candidatilor nostri.

SC MSWRANGHEL SRL NU percepe taxons de recrutare, mediere, secretariat, procesare dosar sau alte taxe ascunse.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos