Publicat 13 Sep 2017 | Reactualizat 25 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

Asistenta vanzari Mathilde

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Experienta relevanta in domeniul fashion constituie un avantaj, fire deschisa si comunicativa, capacitate de consiliere si interactiune cu clientele si colegele de magazin, cunostinte operare PC si casa de marcat,cunostinte generale moda, vocabular si imagine comerciala ingrijita ,maniere.

Descrierea jobului

CERINTE
- Responsabilitate, seriozitate si implicare
- Excelente calitati de Customer Service
- Experienta in activitatea comerciala retail constituie un avantaj
- Abilităţi excelente de comunicare şi servire clienti de top
- Prezentarea si aranjarea articolelor conform standardelor companiei
-Realizarea targetului de vanzare alocat
- Cunostinte operare PC si casa de marcat
- Spirit de echipa si orientare catre nevoile clientului
- Cunostinte generale moda
*FOTOGRAFIE recenta obligatorie.
OFERIM

  • Tichete de masa
  • Comisionare vanzare
  • Program flexibil
  • Traininguri interne

Mathilde este un brand romanesc vestimentar 100% prezent pe piata de peste 13 ani. Creatiile Mathilde presupun un stil natural,sunt produse in serie limitata si in acelasi timp ies in evidenta prin atentia acordata detaliilor precum broderiile manuale, suprapunerea de material si motivele entice stilizate. Detinem in prezent noua magazine fizice in cele mai importante orase ale tarii: Bucuresti, Brasov, Cluj, Iasi ,Constanta, Vama Veche, Baia Mare, Timisoara, Deva si unul online www.mathilde.ro.
Si voi puteti juca rolul important In povestea noastra,unica si vibranta Mathilde.

Asistenta vanzari Mathilde  -  MATHILDE Romania