Asistenta vanzari - magazin tip insula-Coresi

Maiac Grup - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 400 - 500 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- 1-2 ani experienta in domeniu;
- Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou;
- Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva;
- Aspect placut.

Descrierea jobului

- Realizeaza activitatea de vanzare;
- Consiliaza clientii asupra produselor expuse;
- Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa);
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Magazin de bijuterii si decoratiuni in Coresi Shopping Resort.
Publicat 25 mai 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos