Publicat 16 Mai 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Asistenta stomatologie

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolventa Scoala Sanitara
Seriozitate, asumarea responsabilitatii in plan profesional
Dorinta de a se dezvolta in plan profesional.
Amabilitate, bune abilitati de relationare si comunicare
Experienta in domeniu (stomatologie) reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Descriere Job:
Atributii specifice fisei de post
Program de lucru in ture, 40 ore pe saptamana, carte de munca

Beneficii
Prime si diverse bonusuri in functie de performanta in activitate

Ne dorim colaborare indelungata.
Vino si alatura-te echipei de elita!

iDava Solutions este o companie cu capital 100% romanesc ce are ca principala activitate comercializarea softului iStoma, soft dedicat managementului clinicilor stomatologice.
Agenția de recrutare iStoma JOBS aduce în fața angajatorului candidatul care se potrivește cel mai bine cu cerintele postului.

Expirat
Asistenta stomatologie  -  iDava Solutions