Publicat 09 Aug 2007 | Reactualizat 07 Sep 2007 | Expiră 09 Sep 2007

asistenta medicala stomatologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dinamic, responsabil, comunicativ, spirit de echipa.
Candidatul trebuie sa fie absolvent cu libera practica .
Experienta in stomatologie nu este obligatorie.
Deasemenea, candidatul NU trebuie sa fie student la vreo alta facultate.

Descrierea jobului

Asistenta medicala in cabinet stomatologic trebuie sa cunoasca instrumentarul si sa indeplineasca urmatoarele sarcini: spalarea si sterilizarea instrumentarului, ajutarea medicului la manoperele stomatologice, prepararea materialelor, organizarea si preluarea comenzilor de materiale, antiseptizarea specifica de cabinet, completare registru de casa.

Cabinetul nostru este atat un mediu placut si prietenos, amenajat la standarde moderne, cat si o modaliate de a oferi pacientilor tratamentele ideale, satisfactie si placerea de a fiscuta oricand cu echipa noastra de medici. Cabinetul este situat pe str. Matei Basarab , sect 3 Bucuresti. Pt informatii suplimentare sunati la 021.320.92.01

Expirat
asistenta medicala stomatologie  -  dental office

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles