Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

ASISTENTA MEDICALA STOMATOLOGIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolventa scoala sanitara;
- Prezenta agreabila, adaptatabila la schimbari;
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor;
- Atitudine deschisa, optimism;
- Dinamism, flexibilitate, perseverenta,capacitate de automotivare si buna organizare;
- Dornica de a acumula cunostinte noi, de a se dezvolta si perfectiona pe plan profesional;
- Seriozitate in rezolvarea si respectarea sarcinilor de serviciu;
- Cunostinte de operare PC;
- Cunoasterea unei limbi straine de circulatie, preferabil limba engleza;
- Experienta in domeniu minim 3 ani;

Descrierea jobului

- Asigura suport pentru activitatea medicala;
- Pregateste cabinetul si instrumentarul si asista medicul ;
- Postul de asistent medical este foarte important in cadrul echipei deoarece ofera suport medicului si impreuna cu acesta asigura reusita tratamentului, confortul si siguranta pacientului

Expirat
ASISTENTA MEDICALA STOMATOLOGIE  -  DENT-A-AMERICA STOMACLINIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles