Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 03 Sep 2019

Asistenta medicala / Registrator medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTELE POSTULUI:

  • Absolvent studii medii;
  • Experienta minim 6 luni post similar - (preferabil activitate in cadrul unui cabinet medical / policlinica);
  • Cunostinte avansate de tehnoredactare;
  • Cunostinte operare PC: Word, Internet - avantaj cunostinte utilizare programe specifice activitatii in domeniul medical.

Descrierea jobului

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Completarea documentelor folosind programe specifice de calculator (retete, recuperari, concedii medicale, etc.);
- Efectueaza programari la solicitarea pacientilor in functie de locurile disponibile prin preluarea apelurilor telefonice;
- Inregistreaza corect programarile;
- Completeaza tabele in vederea emiterii raportarilor periodice pentru diferite aspecte ale activitatii cabinetului;
- Controleaza periodic data de expirarea a medicamentelor si materialelor din dotarea cabinetului si informeaza medicul asupra situatiei;
- Are in vedere stocul de formulare ce sunt necesare activitatii si anunta din timp epuizarea acestuia;

BENEFICII:

- Salariul NET lunar este de 1200 RON;
- Program de lucru: L 08-12.00 ; M-V 14,30-18,30 sau 15,00-19.00
- Se asigura training initial.

Descrierea companiei

Descrierea companiei;

Cabinet medical individual deschis in anul 2006.
Locatia este in Bucuresti, zona B-dul Nicolae Grigorescu..

Expirat
Asistenta medicala / Registrator medical  -  DIA AHMAD-CABINET MEDICAL ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles