Publicat 19 Ian 2008 | Reactualizat 17 Feb 2008 | Expiră 19 Feb 2008

ASISTENTA MEDICALA RADIOLOGIE DENTARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana serioasa, cu prezenta placuta;
- Capabila sa trateze cu atentie pacientii si aparatura din dotarea cabinetului;
- Disponibilitate pentru perfectionarea profesionala;
- Permis valabil de libera practica.

Descrierea jobului

Asistenta medicala radiologie dentara - Program de lucru 6 ore/zi.

Responsabilitati:
- realizarea de radiografii dentare;
- inregistrarea pacientilor in registrul zilnic;

Beneficii:
- Salariu atractiv ( integral pe cartea de munca ) bonuri de masa;
- Mediu de lucru placut, in conditii depline de protectie;
- Scolarizare si pregatire de specialitate.

Cabinet modern de radiologie dentara, dotata cu echipament performant, de ultima generatie.
Cabinetul functioneaza in cadrul unei policlinici medicale in zona 13 Septembrie-Marriott.

Expirat
ASISTENTA MEDICALA RADIOLOGIE DENTARA  -  SC ATTACCO MC SRL