Publicat 15 Sep 2008 | Reactualizat 14 Oct 2008 | Expiră 16 Oct 2008

Asistenta medicala pentru cabinet stomatologic

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cabinetul nostru angajeaza asistenta medicala cu sau fara experienta in domeniul stoma.
- Dorim ca persoana aleasa sa respecte programul de lucru, sa fie o persoana serioasa, dedicata muncii prestate.
- Pe langa o prezenta placuta viitoarea asistenta trebuie sa aiba capacitatea de a gestiona relatia cu pacientii si clientela cabinetului.

Descrierea jobului

Se vor prezenta la interviu pentru persoanele selectate.

Cabinet de stomatologie generala cu o gama larga de lucrari protetice, odontale, endodontale si estetica dentara. Asiguram un inalt nivel calitativ al lucrarilor alaturi de un personal medical specilizat.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistenta medicala pentru cabinet stomatologic  -  CONFIDENTIAL