Publicat 20 Aug 2008 | Reactualizat 18 Sep 2008 | Expiră 20 Sep 2008

asistenta medicala generalista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Devotat, competent, organizat, comunicativ, binevoitor, statornic

Descrierea jobului

Asistent medical in cadrul CMI Medicina de Familie.
Responsabilitatile includ atat cele specifice profesionale cat scriptologie specifica activitatii CMI.
Candidatii cu mai putina experienta vor fi sprijiniti sa progreseze profesional si sa se adapteze activitatii CMI.
Salariul si pachetul de beneficii pleaca de la un nivel motivant si creste in functie de experienta si competenta candidatului.

CMI situat in com. 1 Decembrie (la 8 km in zona de sud Bucuresti) cu acces direct al mijloacelor de transport (Ex.: 1/2 ora de la Eroii Revolutiei - Pieptanari). Transportul spre Bucuresti - Berceni poate fi, eventual, asigurat de angajator.
Cabinet cu 4 angajati, bine dotat tehnic, cu angajati si medic titular prietenosi, cu adresabilitate mare.

Expirat
asistenta medicala generalista  -  CMI Dr. Gutiu Anton