Publicat 19 Sep 2008 | Reactualizat 18 Oct 2008 | Expiră 20 Oct 2008

Asistenta medicala generalista si Asistenta medicala chirurgie

CONFIDENTIAL
30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

25 posturi asistenta medical generalist
5 posturi asistenta medicala chirurgie

Descrierea jobului

Cerintele sunt cele corespunzatoare fisei postului din Romania.
Salarizare - incepand de la 1200 euro lunar.
Se asigura contract national italian cu plata pensiei si asigurarilor corespunzatoare conform legislatiei italiene, cazare, 3 mese pe zi, transport.
Nu se percepe comision.
Se lucreaza 11 luni cu 1 luna vacanta si platite 12 salarii.
Se cere diploma corespunzatoare pregatirii.

Descrierea companiei

Recrutare-intermediere personal.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistenta medicala generalista si Asistenta medicala chirurgie  -  CONFIDENTIAL