Publicat 20 Feb 2008 | Reactualizat 20 Mar 2008 | Expiră 22 Mar 2008

asistenta medicala de laborator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

asistenta medicala de laborator, aspect placut, organizata, comunicativa.

Descrierea jobului

asistenta medicala de laborator cu experienta in lucrul pe analizoare automate, precum si in recoltare la copii si adulti

Centrul medical Bio Terra Med este un centru medical privat cu capital 100%
romanesc, infiintat in anul 2001.
Cele doua sedii ale centrului medical Bio Terra Med, situate in centrul Bucurestiului,
te primesc intr-o ambianta placuta si moderna.
Pacientii nostri beneficiaza de o gama larga de servicii medicale, la nivelul standardelor internationale si se pot baza pe o echipa de medici cu inalta pregatire profesionala (medici specialisti si primari, cadre universitare medicale).
Aparatura si echipamentele medicale din dotare sunt de ultima generatie, ceea ce permite efectuarea unor investigatii minutioase.
Calitatea serviciilor medicale, interventiile in conditii de siguranta maxima, aplicarea regulilor de igiena si confidentialitatea prestatiilor sunt doar cateva din punctele forte ale Centrului medical Bio Terra Med.

Expirat
asistenta medicala de laborator  -  BIO TERRA MED SRL