Publicat 18 Iul 2008 | Reactualizat 20 Iul 2008 | Expiră 25 Iul 2008

Asistenta Medicala cu experienta in nutritie salariul 500Euro

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

absolventi ai Facultatii de Medicina cu urmatoarele specializari:
-Nutritie si metabolism
2)Cunostinte de limba engleza si eventual franceza constituie un avantaj
Aplicantii vor trimite un C.V si o fotografie mare recenta pe adresa: office@royalfit.ro

Descrierea jobului

-medicii angajati vor lucra in cadrul clinicii RoyalFit beneficiind de o tehnologie de ultima generatie, unica in Europa in domeniul testarilor metabolice si al programelor nutritionale precum si in domeniul terapiilor anti-aging.
BENEFICII:
-se acorda salarii consistente precum si bonusuri in functie de performante.
-mediul de lucru stimulativ si tanar
-se asigura traininguri de specialitate

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
-clinica RoyalFit este o companie specializata in terapii anti-aging, testari metabolice si programe nutritionale beneficiind de o tehnologie ultraperformanta, unica in Romania.

Expirat
Asistenta Medicala cu experienta in nutritie salariul 500Euro  -  SC ROYAL FIT SRL