Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

ASISTENTA MEDICALA CENTRU DE PALIATIE VARSTNICI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- fiind un centru de ingrijire pacienti cu boli grave, este important sa faca si servicii de nursing
- asistenta medicala cu daruire in profesie
- prezenta placuta, rabdatoare si foarte politicoasa
- corecta
- sa aiba dorinta de a se perfectiona
- sa doreasca respect si sa fie apreciata
- disponibilitate pentru cursuri si team-building-uri
- abilitatile de lucru pe calculator si limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

Centru medical de ingrijire paliativa varstnici langa Palatul Parlamentului si Parcul Carol angajeaza asistenta medicala cu libera practica, dispusa sa faca si activitate de ingrijire a pacientului (sa-l alimenteze, sa-l schimbe, sa-l igienizeze etc.), mici deplasari la investigatii, plimbari cu locatarii in spatiul alocat din cadrul centrului si sa se implice in buna functionare a lucrurilor. Dorim recomandari de la fostele locuri de munca. Salariul este in functie de, vechime si profesionalism, dar este motivant, se aliniaza celui din spitalele de stat (se incepe de la 2700 RON in mana). Se ofera bonuri de masa, bonuri Paste si Craciun (in valoare de 300 RON). Ture 12/24 si 12/48.

Centru medical de ingrijiri paliative cu specializare pe persoane varstnice, locat central, in spatele Patriarhiei, langa Parcul Carol. Capacitatea centrului este mica, dar obiectivul nostru este de a ingriji pacientii la cele mai inalte standarde. Pentru aceasta este nevoie de o echipa frumoasa, unita, calificata, cu dorinta de a-si obtine satisfactii personale din cele profesionale.
Relatii suplimentare la telefon: 0729381866

Expirat
ASISTENTA MEDICALA CENTRU DE PALIATIE VARSTNICI  -  ASOCIATIA CENTRUL DE INGRIJIRE CASA SUTER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles