Publicat 17 Ian 2008 | Reactualizat 15 Feb 2008 | Expiră 17 Feb 2008

asistent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati in operarea PC-ului (Office, client e-mail, editori imagini, etc.), limba engleza, receptivitate la cerintele zilnice de inregistrare si raportare de date, comunicare buna cu departamentele implicate ale clientilor firmei (intern si extern), punctualitate in realizarea sarcinilor curente de serviciu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- organizarea si gestiunea corespondentei;
- organizarea si evidenta clara a fluxului de documente;
- redactarea si editarea de rapoarte, adrese si alte documente interne;
- alcatuirea si administrarea diverselor evidente si baze de date;
- interfata in relatiile cu clientii, furnizorii si colaboratorii firmei;
- asigurarea comunicarii cu sediul central, cu birourile din tara si reprezentantele internationale ale companiei;
- sarcini administrative diverse, alte sarcini de secretariat şi protocol;
- editare, arhivare, administrare documente;
- furnizarea promptă de informaţii şefului ierarhic superior;
- operare echipamente de birou (fax, imprimante, PC, copiator, etc), internet, email, etc.
- intocmirea situatiilor de stadiu si cumulative, periodice si globale ale contractelor in derulare.

Beneficii:
- angajament stabil;
- pachet salarial motivant, corelat cu performanţa;
- condiţii de muncă bune, mijloace moderne de lucru, logistică performantă;
- apartenenţa la o echipă deschisă, dinamică,
- oportunităţi de dezvoltare a unei cariere profitabile într-un domeniu în plină dinamică.

Certificarea conformitatii produselor industriale, certificarea personalului, audituri, inspectii, testari, masuratori.

Expirat
asistent  -  Bureau Veritas Romania Controle International SRL