Asistent

CIT One SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

A Studii: medii, constituie avantaj studiile superioare;
B. Experienta: 3-6 luni în activitatea de secretariat/ asistent cabinet sau asimilate;
Este pozitie de ENTRY-LEVEL!
C. Cunostinte :
- organizare/optimizare a fluxurilor de lucru, operare PC medie – suita MS Office
D. Abilitati: adaptare si raspuns la schimbare/lucrul cu ambiguitatea,
-lucrul sub presiune,/prioritizare/ aderare la principii si valori,
- atentie la detalii, comunicare in scris si verbala,
- lucrul cu oamenii, operare (date, echipamente) organizare, redactare si raportare.

Descrierea jobului

1.Posteaza anunturile de recrutare, programeaza candidati la interviuri si actualizeaza baza de date cu candidati;
2.Pastrareaza legatura cu salariatii pentru obtinerea documentelor necesare angajarii;
3.Posteaza si arhiveaza documentele pe server-ul intern, in folderele dedicate;
4.Arhiveaza documentele si pastreaza legatura cu furnizorul;
5.Inregistreaza corespondenta in registrul de intrari-iesiri. Posteaza comenzi in aplicatiile furnizorilor pentru transmiterea corespondentei;
6.Planifica angajati/viitori angajati la medicina muncii si controlul periodic. Pastreaza evidenta valabilitatii fiselor de aptitudine;
7.Asigura suport in semnarea si gestionarea fiselor SSM si SU;
8.Ofera suport pentru inscrierea salariatilor eligibili la cursurile de specialitate si pastreaza legatura cu furnizorul;
9.Asigura suport angajatilor in vedere obtinerea avizelor de port – arma;
10.Ofera suport in procesul de integrare al noilor angajati;
11.Asigura suport in realizarea si verificarea pontajelor lunare;
12.Transmite zilnic, catre dispecerat, anexele de acces in centrul de procesare;
13.Intocmeste si transmite, catre departamentul financiar, ordinele de deplasare si deconturile salariatilor;

CIT One SA a fost infiintata in anul 2009. Activitatea companiei consta in transportul si procesarea de valori, compania avand peste 1000 de angajati.

Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 8 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos