Publicat 19 Mai 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Asistent veterinar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este student/a la Facultatea de Medicina Veterinara, pasionat/a de medicina veterinara, muncitor, agreabil, comunicativ, respectuos, integru. Experienta unor joburi anterioare reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Jobul de Asistent Veterinar implica mana a 2-a pentru medicul veterinar, efectuare tratamente simple sub supravegherea medicului, completare registre, actualizare baza de date pacienti, pregatire operator, comanda medicamente, receptie marfa, primirea clientilor, curatenie. Programul este part time.

Vete Pet Land este un cabinet medical veterinar ce ofera servicii si produse pentru animale de companie, precum: consultatii, tratamente, chirurgie, analize, ecografie, cardiologie, cosmetica. Punctul de lucru este in Bucuresti, sect.2, bld,Chisinau.

Expirat
Asistent veterinar  -  Vete Pet Land

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles