de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2006 | Reactualizat 30 Aug 2006 | Expiră 31 Aug 2006

Asistent Vanzari

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare ( marketing avantaj)
- experienta in vanzari
- experienta vanzari on line avantaj
- lb. engleza conversational
- cunostinte PC - MS Word, Excel, Internet
- persoana placuta, comunicativa;
- spirit de echipa;

Descrierea jobului

Mentine relatiile cu clientii si dezvolta portofoliul de clienti pentru vanzari en gros;

Participa la dezvoltarea aplicatiilor pentru vanzari on line si efectueaza vanzari in acest sistem;

Program Luni - Vineri 8.00 - 17.00

Compania efectueaza importuri din Germania de confectii, electrocasnice, produse diverse si distribuie aceste produse en gros si en detail pe piata romaneasca.

Sediul: zona Gara de Est - Bucuresti

Expirat
Asistent Vanzari  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles