de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Asistent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Să îți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu ceilalți;

  • Să ai cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online
  • Sa fii in cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala
  • Să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi;
  • Sa identifici si sa oferi solutii clientilor;
  • Să ai spirit de echipă;
  • Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare;
Dacă, în plus față de cele de mai sus, mai ai și experiență în industria Horeca, ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem

Descrierea jobului

  • Sa acorzi suport comercial pentru clienti existenti si noi
  • Sa intocmeste si sa transmiti oferte de pret catre clienti sau informatii informatii cu caracter commercial
  • Sa urmaresti procesul de livrare/transport a comenzilor catre clienti
  • Sa editezi si sa adaugi produse online in platformele firmei
  • Sa editeti listele de preturi si sa fii la curent cu detaliile produselor pentru a ajuta echipa de vanzari cand este necesar

BISBAGS SRL are punct de lucru in Bucuresti si fabrica la Bistrita. Suntem top 5 cele mari firme producatoare de ambalaje Horeca din Romania, cu cifra de afaceri in prezent de milioane de Euro. Avem o echipa tanara, dinamica, care vrea sa imbunatateasca oferta actuala pe piata de ambalaje de unica folosinta din Romania.

Expirat
Asistent Vanzari  -  Bisbags SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles