Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Asistent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate - economice;
Experienta intr-un post similar de minim 3 ani;
Persoana organizata,dinamica,atenta la detalii;
Abilitati excelente de organizare si planificare;
Capacitate de a se concentra pe mai multe sarcini in acelasi timp;
Abilitati foarte bune de utilizare PC, MS Office- cu precadere Word si Excel.

Descrierea jobului

Gestioneaza baza de date cu clienti si o actualizeaza ori de cate ori este necesar in sistem CRM;
Elaboreaza atent documente,situatii de vanzari,contracte,diverse rapoarte specifice;
Indeplineste sarcini de arhivare/secretariat; contabilitatea primara.
Redacteaza corespondente,adrese pe care le transmite clientilor la cererea managerului de vanzari;
Ofera informatii specifice la solicitarea clientilor telefonic sau prin email.
Oferta :

Pachet salarial motivant plus bonus
Mediu de lucru profesionist;
Oportunitate de dezvoltare profesionala si avansare;

Societatea este specializata in oferirea solutiilor pentru optimizarea cat mai eficienta a spatiulor de depozitare cat si prin oferirea de servicii care indeplinesc standardele ISO 9001 / ISO 14001 / CISI / SINCERT / TUV. http://rafturiromania.ro
Rafturi pentru paleti,
Sisteme de rafturi metalice,
Solutii pentru depozitarea bunurilor voluminoase,
Organizarea zonelor de depozitare si de lucru,
Sisteme automatizate de depozitare si solutii pentru nevoi speciale.

Expirat
Asistent Vanzari  -  Magof Trade SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles