Asistent vanzari si marketing

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti o persoana pasionata de moda, zambitoare si energica? Vino la CB FASHION LOFT!

Iti oferim:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- Timp de lucru flexibil
- Reduceri pentru personal 30% si alte avantaje
- Munca dinamica si variata
- Oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei si formare continua

Cerinte:
- studii in marketing
- experienta in marketing
- seriozitate, implicare
- bune abilitati de comunicare
- limba engleza - mediu/avansat

Descrierea jobului

- asistenta va gestiona relatia cu clientii CB, prin intermediul WHATSAPP / EMAIL
- desfasurarea activitatilor specifice de marketing pe FACEBOOK, INSTAGRAM SI TIK TOK : posturi zilnice, stories, feed, reels
- mentinerea bunelor relatii cu firmele de curierat
- realizarea de colete
- sarcini adiacente care se pot ivi in cursul gestionarii magazinului online

Societate ce are ca obiect principal de activitate comertul online cu imbracaminte, incaltaminte
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos