Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iul 2019 | Expiră 21 Iul 2019

Asistent Vanzari Showroom Crystal-Fashion®

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-foarte ordonata
-cunostinte foarte bune de MS office
-abilităţi excelente de comunicare şi relaţionare
-capacitate de a se face placuta prin vorbe
-castigarea rapida a simpatiei clientilor, personalitate calda
-recunoasterea si identificarea rapida al diferitelor forme si denumiri de cristale
-Limba engleza
-Experienta in vanzari
-placere pentru munca cu cifre, documente, cristale si relatiionare cu clientii.
-sfatuirea clientilor in Showroom, prezentarea licentei.
Rugam CV si scrisoare de intentie dedicat postului pe info@crystal-fashion.ro

Descrierea jobului

-Organizare completa a Showroomului atelierului de productie.
-Vanzare bijuterii in Showrom
-Preluarea apelurilor telefonice
-Consilierea telefonică a clienţilor
-Indrumarea clientilor in Showroom
-sistem saga si casa de marcat
-Preluare de comenzi noi
-Program 8 ore (9-17:30) (30 min pauza de masa)
-respectarea programului de lucru
-locatie atelier: la intrarea in Floresti, la Pens.Matis
-posibilitate de avansare profesionala
Oferta:
- pachet salarial atactiv corelat cu experienta si performanta obtinuta;
-spatiu individual de munca in Showroom
-conditii placute de munca
-toate facilitatile in vederea dezvoltarii profesionale
-traininguri cu Swarovski
-scolarizare completa de la zero in domeniul cristalelor
-echipa tanara, dinamica, ambianta placuta
-LocatieAtelier: dupa Muzeul apei, intrarea in Floresti, la pensiunea MATIS
-Salar negociabil in timp dupa aptitudini

Descrierea companiei

Atelier de productie bijuterii sub licenta Swarovski.

Echipa tanara, aparaturi moderne, ambianta placuta.

Expirat
Asistent Vanzari Showroom Crystal-Fashion®  -  BROSCH & CO Cluj