Publicat 23 Feb 2017 | Reactualizat 23 Mar 2017 | Expiră 27 Mar 2017

Asistent Vanzari part-time Bucuresti, Piatra Neamt

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ASISTENT VANZĂRI part-time

Făcând parte din echipa noastră de Asitenţi Vânzari, ești o persoană capabilă să îndeplinești mai multe sarcini în același timp și căreia îi place să lucreze într-un mediu alert. De asemenea, ești o persoană pozitivă, prietenoasă, cu abilități extraordinare de organizare și căreia îi place să lucreze într-o echipă la fel de implicată, interesată de modă și care oferă un serviciu clienți excelent, la fel ca tine.

Alătură-te echipei noastre dacă:

Poți oferi un customer service la nivel înalt.

Și, adițional:

Ești un team player, dar în același timp poți lucra și individual,
Îți place mediul de lucru alert,
Atunci când interacționezi cu cei din jurul tău ești deschis și sincer,
Ești de acord să lucrezi în sistem de ture (inclusiv în weekenduri).

Noi îți putem oferi:

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată,

Program de lucru flexibil,
Traininguri interne,
Oportunități de a participa în cadrul programului de dezvoltare a angajaților,
Reducere de angajat,
Asigurare medicală,
Program de loialitate pentru angajații cu vechime în companie.

ÎNCEPI SĂ LUCREZI ÎN STILUL TĂU!

Descrierea jobului

Pe scurt : Ca asistent vânzări vei fi responsabil pentru cel mai bun serviciu pe care îl poţi oferi clienţilor noştri.
Aminteşte-ti, suntem o echipă!

H & M Hennes & Mauritz AB (cunoscută ca H & M) este un lanț de magazine de îmbrăcăminte din Suedia. Compania a fost înființată în 1947, în Västerås, Suedia. Grupul H&M are în prezent peste 4000 de magazine din 62 de țări și este unul dintre cei mai mari retaileri de îmbrăcăminte la nivel mondial.Cea mai mare piață este Germania, urmată de Marea Britanie și Suedia.

Expirat
Asistent Vanzari part-time Bucuresti, Piatra Neamt  -  H&M Hennes and Mauritz SRL