Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Asistent vanzari magazin Nootka Sport Bucuresti

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg sau o colega care sa fie pasionat de munte, ideal sa practice alpinismul, sa cunoasca echipamentul specific si sa impartaseasca cu clientii cunostintele si experientele traite, pentru a le recomanda produsul de care au nevoie.
Dorim o persoana dinamica si plina de initiativa, dornica sa invete lucruri noi si sa isi imbunatateasca cunostintele.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- sa cunoasca produsele din magazin, astfel incat sa le poata recomanda clientilor
- sa se ocupe de preluarea marfii, aranjare in magazin
- sa pregateasca colete pentru comenzi on line, si sa comunice cu clientii pentru aceste comenzi
- sa se ocupe de actele necesare pentru gestiune
- sa imparta sarcinile cu colegii

Beneficii:
- munca intr-un mediu in care oamenii au o pasiune comuna
- echipa de oameni tineri, care isi impart sarcinile, fara concurenta dar cu multa colegialitate
-salar motivant( fix + procent) , bonuri de masa, posibilitatea de a achizitiona echipament din magazin la pret special

Firma noastra este pe piata inca din 1991 si am inceput ca producatori de articole sport, acum suntem distribuitori pentru multe branduri Europene de echipament pentru sporturi extreme. Avem doua magazine, unul in Cluj, unul in Bucuresti.

Expirat
Asistent vanzari magazin Nootka Sport Bucuresti  -  S.C. AB INVEST PROD S.R.L.