ASISTENT VANZARI -magazin Nine West Băneasa Shopping City

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2100 - 2400 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
1. Comunicarea verbală excelenta.
2. Persoana orientata, abila de a se adapta la alte persoane și de recunoaște nevoile clientilor
3. Foarte responsabil
4. Autodidact, capabil de a lucra în echipă
5. Urmareste si iubeste ultimele tendinte in moda pantofilor.

Descrierea jobului

  • Serveste clientii.
  • Îi sfătuiește pe clienți furnizând informații despre produse.
  • Ajută clienții să facă selecții, oferind sugestii și opinii.
  • Crearea si actualizarea înregistrărilor profilului clienților.
  • Incasarea platilor procesate in urma achizițiilor, numerar sau card.
  • Menține clientela informată cu privire la mărfurile viitoare de interes potențial.
  • Rezolvarea interogărilor și plângerilor clienților.
  • Maximizarea profitabilității și îndeplinirea obiectivelor de vânzări.
  • Securitatea magazinului.
  • Menținerea înregistrărilor statistice și financiare.
  • Recomandarea sau implementarea procedurilor și politicilor de depozitare.

SALARIUL ESTE INTRE 2100 LEI - 2500 LEI(IN FUNCTIE DE EXPERIENTA) PLUS BONURI DE MASA!

Descrierea companiei Fondată în New York în 1978, NINE WEST a fost de la început la intersecția modă și stilul city-chic. Dupa zece ani, marca continua sa conduca ca o destinatie sexy, chic si inteligenta pentru incaltaminte si accesorii sofisticate si cu tendinta de trend pentru femeile moderne care duc un stil de viata multidimensional, oferindu-i incredere si versatilitate care la mediul de lucru, weekend pana la imprevizibil.
Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos