Asistent vanzari Magazin Naturist (Plafar)

Oraș de lucru
Salariu 1500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

Obligatoriu studii postliceala Asistent Farmacie.
Pasiune pentru un stil de viata sanatos,alimentatie,suplimente naturale;
Bune abilitati de comunicare,relationare si o buna orientare catre pacienti si nevoile acestora

Descrierea jobului

Asigura aprovizionarea,receptia,depozitarea si pastrarea produselor;
Verifica termenele de valabilitate ale produselor;
Recomanda produsele potrivite in functie de neceitatile pacientilor;
Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
Recomanda modul de administrare al produselor eliberate;
Verifica ca documentele sa fie eliberate corespunzator;
Implicare in atingerea obiectivelor companiei;
Bonusuri de performanta.
Publicat 17 nov. 2021 Reactualizat 15 dec. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos