Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Asistent vanzari in Promenada City Floreasca.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti doresti o cariera in vanzari in cadrul unei companii puternice si dinamice si indeplinesti urmatoarele cerinte:-
-abilitati de comunicare foarte bune
-orientare catre client,amabilitate,tact si politete
-capacitate de ascultare activa ,dorinta de intelegere a nevoilor clientilor
-capacitate de convingere si orientare spre rezultat
-spirit de cooperare si colegialitate
-persoana pozitiva si vesela
-cunostinte de operare pe calculator.
-si nu in ultimul pasionata de moda , tendinte, fashion.
Atunci esti binevenit in echipa ANKL!

Descrierea jobului

Ce fac zilnic colegii nostri in magazinele ANKL:
-intampina ,comunica si relationeaza cu clientiidin magazin intr-o maniera agreabila,calda si prietenoasa.
-informeaza si consiliaza clientii in legatura cu produsele din magazine si promotiile active.
-recomanda clientilor produsele din magazine ,conform nevoilor clientilor
-participa activ la campaniile promotionale derulate in magazine si la activitati de marketing& vanzare directe
-expune produsele la raft,aplica si verifica etichetele de pret.
-mentine si asigura curatenia in spatiul de lucru
-isi ajuta colegii de echipa.

Ce oferim membrilor echipei noastre:
-salariu net atractiv
-comision foarte avantajos raportat la vanzare pe magazin si comision individual(cel mai bun pe magazin)
-program foarte atractiv
- discount 30% la achizitionarea oricarui produs din magazinele ANKL.

Descrierea companiei

Expirat
Asistent vanzari in Promenada City Floreasca.  -  Sportmark International SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles