Gratis

Asistent Vanzari Grand Hotel Continental

CONTINENTAL HOTELS

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra daca:
Iti este usor sa comunici atat in limba roamana, cat si in limba engleza.
Ai experienta in vanzari back office/ client service de cel putin 1 an.
Ai o atitudine pozitiva si esti mereu cu zambetul pe buze. Vrem doar persoane care vad partea plina a paharului, pentru ca acesta este un principiu de viața pentru noi toti.
Ești dispus sa inveti. Daca nu inveti, nu cresti, iar daca nu cresti, nici firma nu creste.
Când ai o situatie de rezolvat, nu te opresti pana nu gasesti solutia.

Descrierea jobului

Mentine relatia cu clientii si asigura indeplinirea termenilor contractelor in derulare (atat de cazare, cat si de evenimente).
Raspunde la solicitarile de oferta conform procedurilor interne.
Asigura flow-up pentru toate activitatile desfasurate.
Intocmeste rapoarte periodice.

Continental Hotels SA are o tradiție de peste 30 de ani pe piața turistică din România. Încă de la început obiectivele companiei au avut în vedere furnizarea de servicii hoteliere pentru segmentul turismului de afaceri.

În prezent Continental Hotels este cel mai mare lanț hotelier românesc ce acoperă piața de lux, business și economy, oferind, în același timp, o gamă completă de servicii și pentru segmentul MICE. Portofoliul Continental Hotels cuprinde următoarele branduri hoteliere proprii: Grand Hotel Continental (5 stele), Continental Forum (4 stele), Continental (3 stele), Hello Hotels (2 stele), MyContinental (3 stele) precum și cele de food & beverage: Concerto Restaurant, Balkan Bistro, Bistro Continental, Mondo Restaurant, Victoria Club, Tekaffe, Cofetăria Continental.

Orașele în care Continental Hotels este prezent sunt: București, Arad, Oradea, Sibiu, Constanța, Tîrgu Mureș, Drobeta Turnu Severin și Suceava, totalizând peste 1860 de camera în 12 unități hoteliere.

Pentru mai multe informații, vizitează continentalhotels.ro sau urmărește-ne pe Facebook.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024