1 Asistent vanzari + 1 contabilitate primara

Oraș de lucru
Salariu 400 - 500 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

candidat ideal :
- lucru in echipa
- proactiv
- organizat
- perseverent

Descrierea jobului

- 2 posturi disponibile
- Asigura suport departamentului de vanzari
- Gestioneaza clientii activi ai companiei(primeste comenzi si le onoreaza)
- Face oferte clientilor activi ai companiei
- Promoveaza intregul portofoliu de produse al companiei
- Negociaza cu clientii conditiile comerciale in limitele de autoritate stabilite prin politica comerciala a Companieie
- zona in care activeaza - Constanta sediul Companiei

Cerinte:
- constituie avantaj experienta anterioara departamentul de ofertare sau gestiune clienti
- constituie avantaj experienta anterioara de vanzari
- constituie avantaj experienta in domeniul produselor industriale ( de preferat in domeniul echipamentelor de protectia muncii);
- cunostinte de operare calculator: Word, Excel ;
- excelente abilitati de comunicare ( negociere, comunicare persuasiva, perseverenta);
- initiativa,
- capacitate de analiza logica a situatiilor si informatiilor;
- integritate profesionala;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- pachet salarial motivant;
- sistem de bonusare
- telefon mobil, laptop

Societatea DALGECO CONFECTII TEXTILE SRL este producator si distribuitor de echipament individual pentru protectia muncii, reprezentant al unora dintre cele mai recunoscute branduri de profil din Romania si din strainatate .

DALGECO este o companie cu capital integral romanesc, care a implinit 21 ani de la infiintarea sa in orasul Constanta. In tot acest timp, scopul societatii a fost de a dezvolta produse de o calitate superioara pentru a satisface exigentele din ce in ce mai crescute ale clientilor. In prezent, nivelul calitativ al produselor noastre este unanim recunoscut a fi unul foarte ridicat, materialele folosite fiind cele mai bune si moderne de pe piata.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022