Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 03 Iul 2019

Asistent Vânzări magazine Best Value - Aeroportul Otopeni

10 posturi

Candidatul ideal

Esti sociabil, serios si iti place sa discuti cu oamenii?
Vrei sa lucrezi intr-un mediu placut, cu o echipa de colegi tineri si sa reprezinti produse ale unor brand-uri internationale de lux?
Ne plac tare mult candidații care comunică cu ușurință, care sunt prietenoși cu colegii și cu clienții.
Asteptam cu drag sa te alaturi echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabiltăți
- Interactiunea directa cu clientii si consilierea acestora în cadrul magazinelor BestValue situate în Aeroportul Otopeni, in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri din următoarele categorii: Parfumerie, Cosmetică, Bauturi, Dulciuri, Jucarii, Accesorii, etc.
- Orientare catre client, catre nevoile lui si catre cresterea calitatii serviciilor
- Excelente abilitati de comunicare si organizare
- Proactiv si orientat spre eficientizarea rezultatelor
- Atitudine pozitiva
- Flexibilitate
- Atentie la detalii

Cerințe
- cunosterea limbii engleze la nivel conversational - oblijatoriu
- cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala - avantaj

Beneficii:
- Salariu fix atractiv
- Indemnizatie de transport
- Bonusuri pentru recomandari interne
- Traininguri interne si externe de formare profesionala
- Posibilitati reale de promovare
- Echipa tanara si mediu de lucru dinamic

Mediul de lucru este superior oricarui segment de retail din Romania. Angajații nostri sunt formați cu ajutorul multor programe de training oferite de cei mai buni specialiști din domeniu.

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Asistent Vânzări magazine Best Value - Aeroportul Otopeni  -  SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL