Publicat 24 Mai 2019 | Reactualizat 21 Iun 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Asistent Vânzări magazine Aeroport Internațional

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti sociabil, serios si iti place sa discuti cu oamenii?
Vrei sa lucrezi intr-un mediu placut, cu o echipa de colegi tineri si sa reprezinti produse ale unor brand-uri internationale de lux?
Ne plac tare mult candidații care comunică cu ușurință, care sunt prietenoși cu colegii și cu clienții.
Asteptam cu drag sa te alaturi echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabiltăți
- interacționează cu clienții, în cadrul magazinelor BestValue situate în Aeroportul International Henri Coanda (Otopeni), Aeroportul Iasi, Aeroportul Bacau, Aeroportul Suceava si Aeroportul Cluj Napoca.
- vinde produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri din următoarele categorii: Parfumerie&Cosmetică, Bauturi, Dulciuri, Jucarii, Accesorii, etc.
Cerințe
- cunosterea limbii engleze, la nivel conversational (prezinta avantaj cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala).

Mediul de lucru este superior oricarui segment de retail din Romania. Angajații nostri sunt formați cu ajutorul multor programe de training oferite de cei mai buni specialiști din domeniu.

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Expirat
Asistent Vânzări magazine Aeroport Internațional  -  SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles