Gratis

Asistent Resurse Umane- Recrutare si Selectie Personal

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent Resurse Umane entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre efervescente din Cluj Napoca. Dacă ești o persoană orientată către detaliu, cu abilități excelente de comunicare și o pasiune pentru gestionarea resurselor umane, te invităm să aplici. Recrutarea se face pentru domeniul imobiliar, un domeniu dinamic și prestigios, ce te poate dezvolta pe mai multe planuri.

Dacă bifezi următoarele cerințe, chiar TU ai putea fi perechea potrivită pentru noi:
Studii superioare în domeniul Psihologie/Resurse Umane/Sociologie.
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Experiența anterioară în domeniul resurselor umane este un avantaj.
Motivaţie și determinare în dezvoltarea unei cariere în domeniu.
Abilități organizatorice și atenție la detalii.
Perseverență, deschidere înspre oameni, proactivitate.
Orientarea spre câștiguri în conformitate cu rezultatele obținute.
Abilități bune de organizare și time management.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:
Identificarea celor mai bune canale de recrutare pentru posturile vacante și administrarea acestora.
Coordonarea și participarea activă în procesele de recrutare, selecție, inducție și retenție a personalului.
Elaborarea și postarea anunțurilor de recrutare.
Selectarea candidaților potriviți din rândul aplicanților, contactarea lor și planificarea lor la interviu.
Susținerea interviurilor de preselecție/selecție a candidaților.
Informarea candidaților cu privire la statusul lor în procesul de recrutare.
Coordonarea și elaborarea unor training-uri pentru angajați.
Realizarea unor rapoarte lunare către management cu privire la activitățile desfășurate.

Dacă te vei alătura nouă, vei beneficia de următoarele beneficii:
Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
Castig progresiv.
Activitate provocatoare în unul dintre cele mai dinamice domenii din țară.
Sprijin în vederea integrării și a începerii activității.
Training și mentorate de specialitate.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.