Asistent Relatii Clienti in Limba Romana la Cluj-Napoca

FSP GLOBAL SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- limba romana la nivel nativ scris si vorbit
- limba engleza la nivel basic - mediu
- bune capacitati de utilizare a PC-ului
- atitudine orientata catre client
- cu sau fara experienta anterioara
- spirit de echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati: gestionarea apelurilor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitare.

OFERIM:
- pachet salarial atractiv
- asigurare privata de sănătate
- program de lucru full-time 8 ore
- oportunitatea de a munci din remote dupa dobandirea autonomiei
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- training și formare profesională constantă
- mediu de lucru modern, plăcut, dinamic
- accesibilitate maximă la locul de muncă in zona centrala (zona Teatrul National);

Serviciul Customer Care: gestionarea apelurillor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitare.

FSP Global operează la Cluj-Napoca din anul 2009 ca externalizator de servicii în sectorul Business Process Outsourcing (BPO) și Call Center. Societatea a fost premiată de către Camera de Comerţ Cluj. FSP Global înseamnă “Full Service Provider''. Utilizăm cele mai avansate tehnologii și furnizăm clientelei noastre servicii personalizate de înaltă calitate.

► www.fspglobal.com

► tel: +40 364 88 56 77

Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos