Gratis

Asistent / Referent departament Planning

CSI ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Asistent /Referent departament Planning in Cluj-Napoca

Cerinte:
  • Studii superioare (avantaj studii tehnice)
  • Cunostinte de limba engleza nivel avansat
  • Abilitati de comunicare si atentie la detalii
  • Cunostinte de operare PC (inclusiv pachetul Microsoft Office-Excel)
  • Experienta in utilizarea unui program ERP (constituie avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Introduce comenzile primite de la clientii CSi Romania
  • Responsabil de urmarirea comenzilor alocate
  • Comunica clientilor posibilitatea realizarii comenzilor din perspectiva termenului de livrare
  • Realizeaza confirmarile/reconfirmarile de pret pentru proiectele CSi si le trimite clientilor
  • Verifica facturile inainte de trimiterea lor spre clienti
  • Realizeaza saptamanal o situatie completa a livrarilor pentru urmatoarea saptamana
  • Oferă suport departamentelor din Producție și Logistică pentru urmărirea şi soluţionarea problemelor logistice ce pot să apară în cazul comenzilor alocate
Beneficii:
  • Tichete de 35 lei/zi
  • Decont transport
  • Asigurare medicala privata
  • Pensie privata
  • Abonament Bookster
  • Munca in regim hibrid
  • Bonus de performanta

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.

Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.

Pentru mai multe detalii va rugam accesati: www.csiportal.com

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024