Publicat 31 Dec 2005 | Reactualizat 23 Ian 2006 | Expiră 31 Ian 2006

Asistent Recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta minim 1 an in domeniul resurselor umane;
- Absolvent al unei facultati - Psihologie, Sociologie, Asistenta Sociala;
- Cunostinte de limba franceza;
- Cunostinte PC - MS Office;
- Capacitate de comunicare si relationare.

Descrierea jobului

Implicarea in procesul de recrutare si selectie de personal.
Responsabilitati:
- Receptionarea cv-urilor si introducerea in baza de date;
- Preselectia cv-urilor primite;
- Organizarea si realizarea interviurilor de selectie;
- Realizarea listei scurte de candidati;
- Introducerea noilor angajati in cultura organizationala

Oferta (bonusuri, beneficii):

- mediu dinamic si stimulativ;
- pachet salarial atractiv, tichete de restaurant, asigurare medicala privata;
- deplasari in strainatate.

AXWAY Romania este filiala companiei multinationale Axway una dintre cele mai importante companii mondiale in domeniul integrarii de aplicatii (EAI). Cu o experienta de peste 20 de ani, Axway accelereaza bussines-ul a mai mult de 5000 de clienti din intreaga lume.
O preocupare constanta a AXWAY Romania o reprezinta consolidarea echipei, in momentul de fata obiectivul principal fiind cooptarea unui numar de 80 de noi colegi pana in iunie 2006.
Daca obiectivul tau este autoperfectionarea si participarea la dezvoltarea unei societati cu ambitii mondiale, te invitam alaturi de noi pentru a ne atinge scopurile comune.
www.axway.com/crinsoft

Expirat
Asistent Recrutare  -  Axway Romania