Publicat 02 Apr 2008 | Reactualizat 23 Apr 2008 | Expiră 29 Apr 2008

Asistent recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Mimim un an experienta in activitatea de recrutare
Disponibilitate pentru deplasari in tara;
Excelente abilitati de comunicare si interpersonale;
Persoana organizata;
Initiativa, flexibilitate si capacitatea de adaptare la un mediu dinamic;
Capacitate de lucru cu termene-limita;
Capacitate de culegere si sinteza informatiilor;
Operare calculator: MS Office (Excel, Word), Internet.

Descrierea jobului

- Pregateste si realizeaza procesul de recrutare pentru toate posturile disponibile anuntate ;
- Implementeaza procedurile de selectie si angajare ;
- Asigura procesul de recrutare;
- Se ocupa de selectia aplicatiilor ;
- Sustine interviuri pentru diferite posturi;

Firma IVET COMPROD SRL are ca activitate principală comerţul cu amănuntul în magazine alimentare, detinand astazi 23 magazine mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patraţi şi un număr de peste 550 de angajaţi.

Expirat
Asistent recrutare  -  SC IVET COMPROD SRL