Publicat 11 Sep 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 01 Oct 2007

Asistent recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- student in an terminal/proaspat absolvent - Facultatea de Psihologie
- cunostinte de psihodiagnostic si psihologie organizationala
- dornic de a dezvolta o cariera in domeniul resurselor umane

Descrierea jobului

- identificarea surselor de recrutare
- trierea cv-urilor si distribuirea acestora
- asigurarea asistentei de specialitate clientilor interni
- actualizarea bazei de date cu candidati
- participarea la interviuri de selectie

Beneficii:
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu
- prime trimestriale in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata

Esti o persoana tanara si vrei sa-ti dezvolti o cariera intr-o companie de renume? Alatura-te echipei Cora!
Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor motivate si dornice de afirmare un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.

Expirat
Asistent recrutare  -  ROMANIA HYPERMARCHE SA - CORA PANTELIMON