Asistent / Receptioner / Secretara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • O echipă puternică este mereu în dezvoltare și formează oameni noi!
  • Echipa DentaNova este în căutare de noi membrii!
  • Dacă ai experiență în domeniul medical, ca asistentă, secretară sau recepționer și îți dorești să faci parte dintr-o echipă serioasă, nu ezita să ne contactezi!

Descrierea jobului

  • Deoarece ne pasă de personal, oferim salariu atractiv, începând de la 2000 de lei în funcție de experiența ta!

Clinica a fost fondată în anul 1999 de către Dr. Cojocaru Mihai, cu dorința de a oferi servicii stomatologice de cea mai bună calitate și cu aparatură de ultima generație, în orașul Brașov.
Publicat 25 iun. 2022 Reactualizat 23 iul. 2022 Expiră 25 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos