Gratis

ASISTENT RADIOLOGIE - SECTIE RADIOTERAPIE

MNT HEALTHCARE EUROPE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent al Scolii Postliceale Sanitare;
- Aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile pentru anul in curs;
- Cunostinte limba engleza: nivel mediu;
- Indemanare si operativitate;
- Spirit de observatie si initiativa;
- Capacitate de lucru in echipa;

Descrierea jobului

- Pregatirea echipamentului de tratament la inceputul fiecarei ture de lucru prin verificarea parametrilor tehnici specifici.

- Pregatirea pacientului inainte de efectuarea tratamentului si pozitionarea acestuia conform indicatiilor medicului de specialitate.

- Manevrarea echipamentului si efectuarea tratamentului, asigurand pe parcursul examenului buna functionare a parametrilor tehnici.

- Supravegherea pacientului pana la incheierea tratamentului.

NeoLife Medical Center este una dintre cele mai bine echipate clinici medicale cu profil oncologic din România, cu tehnici și echipamente medicale de diagnostic și tratament aduse în premieră în țară.

Având două centre în București și câte unul în Iași, Brașov, Brăila și Râmnicu Vâlcea, cu echipe multidisciplinare care includ specialiști și experți din toate domeniile medicale, tehnici inovative, de pionierat, pentru diagnosticul și tratamentele oncologice constituie principalele puncte forte pe care Neolife le pune la dispoziția pacienților.

10 ani în România, peste 200.000 de pacienți tratați, alte sute de mii de investigații.

O echipă performantă care crește în permanență. Poți fi tu cel care ni se alatură!
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024