Publicat 27 Feb 2008 | Expiră 27 Feb 2008

ASISTENT PROJECT- MANAGER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- CUNOSCATOR A MINIM 2 LIMBI STRAINE (ENGLEZA OBLIGATORIU, IAR LIMBA ITALIANA CONSTITUIE AVANTAJ)
- SIMT TEHNIC
- CUNOSCATOR TRADOS (CEL PUTIN NIVEL DE BAZA)
- CUNOSTINTE BUNE DE OPERARE CU PACHETUL MS OFFICE
- ABILITATI ORGANIZATORICE
- CAPACITATE DE RESPECTARE A SCADENTELOR
- USURINTA IN COMUNICARE
- CAPACITATE LUCRU IN ECHIPA
- EXPERIENTA PROFESIONALA: MINIM 1 AN DE ZILE

Descrierea jobului

- ADMINISTRAREA COMENZII IN FAZA SPECIFICA;
- RELATIONAREA ETAPELOR DE EXECUTIE A FIECAREI COMENZI;
- DISTRIBUIREA SI COORDONAREA FACTORILOR IMPLICATI IN PROCESUL DE EXECUTIE;
- ELABORAREA DE METODE DE CRESTERE A PRODUCTIVITATII SI AMELIORARII CALITATII COMENZILOR EXECUTATE;
- COMPLETAREA BAZELOR DE DATE ALE SOCIETĂŢII;
TOATE DE MAI SUS, CONFORM PROCEDURILOR DE LUCRU INTERNE (VEZI INSTRUIRE PERMANENTA IN CADRUL SISTEMULUI DE CALITATE SPECIFIC)
+ MEDIU DE LUCRU PROFESIONIST SI DINAMIC
+ POZITIE STABILA
+ OPORTUNITATI DE CARIERA
* SALARIU IN FUNCTIE DE REALIZAT

Societate internationala de proiectare echipamente si instalatii de automatizari, documentatie in limba solicitata de client (majoritar international)

Expirat
ASISTENT PROJECT- MANAGER  -  PGR IMPEX 2000 S.A.