Publicat 16 Aug 2007 | Reactualizat 13 Sep 2007 | Expiră 16 Sep 2007

Asistent Project Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent(a) sau student(a) (in ani terminali) al unei facultati ;
- Foarte buna cunoastere a aplicatiilor Microsoft Office: Excel, Word, Access, ;
- Cunostinte de baze de date ;
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze – scris, citit;
- Rigurozitate si atentie la detalii;
- Abilitati de lucru in echipa.

Descrierea jobului

- Relationarea cu furnizori si clientii
- Urmarirea proiectelor web in derulare.
- Asigurarea fluentei transferului de informatii intre client si departamentul de dezvoltare
- Asigurarea suportului logistic pentru derularea proiectelor;
- Respectarea standardelor de calitate si incadrarea in termenele stabilite;

Iti oferim oportunitatea de dezvoltare a unei cariere alaturi de echipa noastra de profesionisti!

- Training de specialitate
- Un mediu de lucru profesionist
- O echipa tanara si dinamica
- Posibilitatea de a creste alaturi de companie.

Compania este specializata in dezvoltarea de aplicatii Internet, solutii de comert electronic, webdesign, administrare baze de date, prezentari multimedia.
Permanet compania si-a dezvoltat aria de servicii oferite, si-a marit echipa selectionand tineri entuziasti si pasionati, devenind un jucator important pe piata de web, software si comert electronic.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent Project Manager  -  CONFIDENTIAL