Publicat 06 Aug 2007 | Reactualizat 03 Sep 2007 | Expiră 06 Sep 2007

Asistent Project Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare economice sau tehnice
- experienta minim 3 ani in domeniul investitiilor imobiliare, constructii
- cunostiinte solide operare MS Project/Primavera si Office
- cunostinte foarte bune limba engleza scris si vorbit, termeni tehnici
- capacitatea dovedita de a organiza, planifica si coordona
- abilitati de comunicare, raportare si secretariale
- capacitatea de a sesiza, prevedea, decide si rezolva
- flexibilitate, loialitate, integritate, maturitate, devotament

Descrierea jobului

- participa la planificarea, urmarirea si coordonarea proiectelor investitionale
- intretine corespondenta, comunicarea interdepartamentala si cu partenerii firmei
- administreaza relatia contractuala cu furnizorii, subcontractorii si terti
- integreaza, actualizeaza si raporteaza starea proiectelor in desfasurare
- participa la estimari, analize, devizari, bugetari si esalonari ale proiectelor

Mega Image este o companie activa pe piata romaneasca din anul 1994, parte a retailerului belgian Delhaize, un grup cu peste 140 ani de experienta.

Mega Image are ca valori inovatia, pasiunea, calitatea, simplitatea, transparenta, etica si munca in echipa.

Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre!

Pentru aplicatii online, va rugam sa accesati site-ul nostru www.mega-image.ro

Expirat
Asistent Project Manager  -  Mega Image