Gratis

Asistent Procesare Comenzi - perioada determinata de 1 an

VALROM INDUSTRIE

Candidatul Ideal

Acest job ti se potriveste daca:
  • ai experienta in urmarirea comenzilor de client / logistica /suport clienti
  • ai experienta de lucru intr-un sistem de tip ERP (ex: SAP)
  • ai mai lucrat cu baze da date, calcule de discount
  • intelegi cu usurinta si te adaptezi cerintelor clientilor
  • esti o persoana organizata, atenta la termene de livrare
  • ai studii medii / superioare
  • intelegi cu usurinta produsele de profil tehnic, sau din zona instalatiilor sanitare

Descrierea jobului

Asistentul Logistica are in principal urmatoarele atributii:
  • Raspunde de livrarea comenzilor catre clienti si emiterea documentelor de insotire
  • Preia comenzile de la forta de vanzare si le introduce in SAP, verifica disponibilitate ape stoc a produselor
  • Solicita de la echipa de productie termene de livrare /productie si le comunica clientilor
  • Pentru comenzile de clienti, solicita aprobari pentru diverse situatii
  • Introduce comenzile de client in programul de transport
  • Emite documentele de insotire a marfii: facturi, avize de insotire a marfii

La noi te-ar mai putea interesa si:
valoare tichete de masa incluse in pachetul salarial - 30 ron/zi (aproximativ 630 ron /luna)
  • traininguri pe parte tehnica si vanzari
  • prime de Paste, Craciun; evenimente organizate pentru copiii angajatilor si pentru angajati
  • lucru intr-o echipa de profesionisti
  • reduceri la sala sport prin abonament Efix

Ne dezvoltam in Romania si in intreaga Europa, gandim strategii si standarde de calitate!
De 20 de ani producem lucruri care asigura confortul si fac viata mai buna. In 20 de ani am devenit liderul producator din Romania pe piata de instalatii. Suntem bucurosi sa impartasim cei 20 de ani de experienta cu tine. Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Poti afla mai multe despre noi pe www. valrom.ro

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024